Přímé odkazy

Mapy budoucnoti

 

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Počítadlo

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Hodnocení systému péče o ohrožené děti – Národní projekt Systému včasné intervence

Typ: Vládní materiál
Materiál Hodnocení systému péče o ohrožené děti – Národní projekt Systému včasné intervence je předkládán na základě usnesení vlády č. 1151 z roku 2007, kterým bylo uloženo ministru vnitra ve spolupráci s ministry práce a sociálních věcí a spravedlnosti plošně rozšířit Systém včasné intervence v rámci ČR a informovat o tom vládu. Text materiálu byl konzultován a doplněn odbornými pracovníky ministerstev vnitra, práce a sociálních věcí, spravedlnosti, školství, mládeže a tělovýchovy, zdravotnictví a Probační a mediační služby ČR.

Předkládaný materiál je téměř výhradně věnován nasazování Národního projektu Systému včasné intervence, který je jednou z klíčových částí vládou schválené Transformacea sjednocení systému péče o ohrožené děti. V rámci jednotlivých transformačních aktivit připadlo Ministerstvu vnitra za úkol realizovat právě Národní projekt Systému včasné intervence. Úkol začíná Ministerstvo vnitra plnit předložením tohoto materiálu. Je v něm popsán současný stav budování Systému včasné intervence a navrženy kroky k realizaci Národního projektu Systému včasné intervence.

Vláda tímto materiálem zároveň plní část svého programového prohlášení: “Vláda bude věnovat pozornost boji proti kriminalitě, zejména extremismu, drogové kriminalitě, kriminalitě nezletilých a kriminalitě páchané na dětech a ženách se zaměřením na koordinaci odpovědných orgánů a včasné poskytování informací o rizikových stavech".

 

Celé znění najdete ZDE 

 

 


Vytvořeno: 28. 3. 2013
Poslední aktualizace: 5. 11. 2017 23:09
Autor: Správce Webu